Opis

Hotel Spindlerova Bouda został niedawno otwarty po całkowitej przebudowie na * * * + hotel gwiazdkowy 16.12.2005.
Hotel Spindlerova Bouda składa się z budynku głównego, budynku zależnego (budynek dodatkowy), centrum sportowego i zaplecza odnowy biologicznej.
Są korty tenisowe, boisko do siatkówki, piłki nożnej i koszykówki. Dzięki bezkonkurencyjnej lokalizacji Szpindlerowa Bouda jest najbardziej idealną bazą wypadową dla turystyki.

Do odpoczynku i relaksu w hotelu goście mogą skorzystać z centrum relaksacyjnego: basen z jacuzzi, prysznice z masażem i sauna z pokojem wypoczynkowym.

W kompleksie hotelowym znajduje się restauracja hotelowa, restauracja bufetowa, nowo wybudowana restauracja pasywna w stylu ogrodu zimowego, klub bilardowy, bar w holu i centrum kongresowe, które jest dźwiękoszczelne i wyposażone w sprzęt dźwiękowy i projekcyjny. czas wolny dla klientów hotelowych i grup.

W holu znajduje się centrum biznesowe, pełne usługi internetowe, bar w holu i recepcja z wszelkimi usługami i informacjami.

Wyposażenie

Do każdego pokoju w hotelu Szpindlerowa Bouda (Standard lub De Luxe) należy oddzielna łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą. Pokój wyposażony jest w wygodne łóżka, telewizję satelitarną,
minibar, telefon i dużo miejsca do przechowywania. Możesz również bezpłatnie połączyć się z Internetem za pośrednictwem sygnału Wi-Fi.
Dzieci będą się dobrze bawić na placu zabaw i kąciku zabaw wewnątrz, zrelaksować się w saunie, jacuzzi lub w basenie z przeciwprądem. Możesz swój bagaż przekazać do recepcji i przechować go.

Na miejscu można wypożyczyć sprzęt narciarski.

W górskim hotelu Szpindlerowa Buda będziesz cieszyć się odpowiednią atmosferą o każdej porze roku Karkonosze ze wszystkim, co do niego należy. Stoi na grzbiecie nad Szpindlerowym Młynem
tuż przy granicy z Polską i nosi nazwę swojego poprzednika, który został tu zbudowany w 1784 roku.
Okolica jest rajem dla miłośników pieszych wędrówek, rowerzystów i miłośników sportów zimowych. Hotel daje możliwość zakwaterowania na 153 łóżka w różnej wielkości pokojach i apartamentach. W hotelu znajduje się przestronna restauracja, wellness,
centrum kongresowe i kilka boisk sportowych, można zaparkować samochód za darmo na przestronnej przestrzeni przed budynkiem.

Cennik

Cennik na naszej stronie wwwhttps://www.spindlerovabouda.cz...
2 wyświetlenia w 2023r.
HOTEL ŠPINDLEROVA BOUDA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu szpindlerowymlyn.pl

+42 049 932 920 0 +42 072 585 539 7
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00